Hulajnoga to świetny środek transportu w mieście!

Masz już dość trwającego dziesiątki minut stania w korkach, a na samą myśl o autobusach, które nigdy nie przyjeżdżają na czas, coś się w Tobie gotuje? Wygląda na to, że nie może być lepszego momentu, aby porzucić stare środki transportu i wskoczyć na hulajnogę!

Dobra dla każdego z nas

To, jaką hulajnogę wybrać, zależy tylko i wyłącznie od naszych osobistych preferencji. Dobra wiadomość jest taka, że niezależnie od tego, czy cały czas aż kipimy energią i chęcią pozostawania w ciągłym ruchu, czy ze sportem nie jesteśmy za pan brat – hulajnoga będzie dla nas odpowiednim środkiem transportu po mieście. Model tradycyjny pozwoli nam zachować aktywność fizyczną, spalić masę kalorii, a także intensywnie popracować mięśniami nóg, pośladków czy brzucha. Musimy tylko pamiętać, żeby raz na jakiś czas zmienić nogę, którą się odpychamy, aby nie przeciążać stawów. Hulajnoga elektryczna natomiast to dobry wybór dla osób z wadami kręgosłupa czy obrzękami stawów. Ale nie tylko! Będzie idealna dla każdego, kto chce porzucić tradycyjne środki komunikacji i zastąpić je czymś dużo wygodniejszym.

Szybko i do celu na hulajnodze

Hulajnoga pozwoli ci naprawdę sprawnie dojechać na czas na każde spotkanie czy do biura. W modelu tradycyjnym prędkość zależy oczywiście od naszej siły i energii, którą dysponujemy, ale szacuje się, że może się ona rozpędzić do 15 km/h. W hulajnodze elektrycznej szybkość z jaką będziemy się poruszać, może być nawet dwukrotnie większa! To pozwala nam na przemieszczanie się z prędkością roweru. Ogromny jej plus jest taki, że nie będziemy odczuwali dyskomfortu czy nieświeżości po przebytej podróży, jak często dzieje się w przypadku jazdy na innych jednośladach. 

Z hulajnogą będziesz eko! 

Wspieranie działań pro środowiskowych jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne i cenione. Hulajnogi elektryczne i tradycyjne w odróżnieniu od samochodów nie generują żadnych zanieczyszczeń. Wybierając ten jednoślad, możemy więc być z siebie dumni, że powietrze w naszym mieście będzie odrobinę lepsze dzięki naszym decyzjom. Dajemy tym samym także przykład innym i przyczyniamy się do popularyzowania tego typu sprzętu. Warto bowiem pamiętać, że nie tylko zalecana aktywność fizyczna polepsza nasze zdrowie i długowieczność. Ogromny wpływ na to ma również jakość powietrza, którym oddychamy w naszych miastach. Dlatego warto nawet małymi krokami dążyć do tego, aby z każdym dniem była ona coraz lepsza. 

Inwestycja, która się zwraca 

Zastanawiasz się, ile kosztuje hulajnoga i czy jej zakup ci się opłaci? Cena hulajnogi tradycyjnej wynosi stosunkowo niewiele, bo na zakup najtańszego modelu będziemy musieli przeznaczyć około dwustu złotych. Modele elektryczne, ze względu na swój zaawansowany mechanizm, są analogicznie droższe, a ich zakup wyniesie nas od kilkuset złotych wzwyż. Pamiętajmy jednak, że jest to inwestycja, która zwraca się nie tylko finansowo! Zaoszczędzimy bowiem nie tylko na paliwie czy biletach miejskich. To także oszczędność nerwów, kiedy nie będziemy musieli więcej irytować się na niepunktualne autobusy czy mogli z ogromną satysfakcją omijać narastające korki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *